RSS
Mazeretim var,
Asabiyim ben
...

10.02.2010

gökten "zimly"yle inen videolar için tıklayın!

Yahu koskoca Başbakan "Ben giriyorum, siz de girin" dediği halde youtube giremeyenler varmış aramızda.cık cık çok ayıp... :) -DNS falan demeyin,bazen oradan da izlenmiyo-

Şimdi bırakın o demode video sitelerini.
Online videonun yeni adresini keşfe çıkın.

Her geçen gün internette video izleme süreleri artıyor. Yıllardır engelli olmasına rağmen YouTube hala Türkiye'nin en çok ziyaret edilen 5. sitesi olmayı sürdürüyor.
Zimly ise birçok kez denenmiş olan online video yayıncılığında bir çığır açmaya hazırlanıyor.


İnsanlar oldum olası okumayı sevmez. Bilgi edinecekleri zaman bunun daha eğlenceli ve kolay yolu yolan videoları izlemeyi tercih ederler... YouTube kurulduktan kısa süre sonra, ülkemizde de hızlı ve sınırsız internet bağlantılarının yaygınlaşması ile birlikte hepimizin hayatına giren online video kavramı o günden beri pek bir yenilikle karşılaşmadı.

Online televizyonlar kurulduysa da hepsi kaydedilmiş görüntüleri sunan ve genelde kaliteli içerik üretmekten uzak başarısız girişimler olarak sonuçlandılar.
Online video pazarındaki fırsatları çok iyi analiz eden Zimly ise birçok yeni alternatif ile kullanıcıların hizmetine sunuldu.

Zimly'yi diğer online video sitelerinden ayıran en önemli özelliği canlı ve kesintisiz yayınlar da yapabilmesi. Bununla birlikte videoların kodlanması için geliştirilen özel teknoloji sayesinde videolar çok hızlı ve çok kaliteli bir şekilde izlenebiliyor.Zimly için özel geliştirilen oynatıcı ise devrim niteliğinde. Videonun uzunluğu her ne olursa olsun istediğiniz noktasına anında erişmenizi ve hiç beklemeden izlemeye devam etmenizi sağlayan bu oynatıcı önümüzdeki günlerde adından fazlasıyla söz ettirecek.

Zimly yalnızca bir online video izleme sitesi olarak kalmayıp aynı zamanda kendi bünyesinde bir eğitim televizyonunu da çok yakında kullanıcıların hizmetine sunacak.

2 yorum:

mr_lonely dedi ki...

Enteresaaann. Belki yeni idolümüz bu olur. Du bakalım. :))

wimparella dedi ki...

iyiymiş bu:)

Yorum Gönder

Kaçmıyorum,
Kovala istediğin kadar.
Kadın olmak; dikenli acılar,
Hayatsa milyonlarca alyuvar.